תוכנה

תכנות CODESYS

תיכנות PLC בתקנים בינלאומיים

בקרי Eaton ניתנים לתיכנות באמצעות התוכנה.

CODESYS הינו כלי התיכנות האולטימטיבי לאפליקציות בהן  נדרש בקר או צג/בקר עוצמתי יחד עם מגוון חיבורי תקשורת. בזכות מגדיר תצורת תקשורות כגון: CAN ,PROFIBUS, EtherNet IP ,Modbus TCP/RTU ,SmartWire-DT ניתן בקלות   ובמהירות לחבר ולקנפג רכיבים. בקצרה, התוכנה מהווה כלי תיכנות אופטימלי למגוון אפליקציות מכונה או תהליך בסביבה הנדסית.

Untitled-12
GALILEO

ויזואליזציה ברמה אחרת

GALILEO 10 – גירסה חדשה של תוכנת הויזואליזציה של  Eaton  לבניית הדמייה וובית מבוססת HTML ללא צורך בידע קודם בתיכנות.  בנוסף לכך שהתוכנה אינטואיטיבית ופשוטה לשימוש היא מספקת כלי עוצמתי וסביבת פיתוח עם אפשרויות מקיפות ומגוונות.

תוכנת GALILEO תוכננה לענות על צרכי התעשייה לסוגיה השונים. מאז הגירסה הראשונה שיצאה ב- 1995 ועד היום, התווספו מאפיינים וכלים נוספים לתוכנה כאשר העיקרון המנחה הינו תמיד צרכי הלקוחות. והתוצאה: כלי מותאם ומוביל בתחום הבקרה התעשייתית.

תיכנות יעיל הפך לפשוט הודות לממשק ידידותי למשתמש, בגירסה GALILEO 10. אחד המאפיינים    הייחודיים של התוכנה הינו ויזואליזציית ווב מובנית. תכונה זו מאפשרת להתחבר למכונה מרחוק דרך מכשירים ניידים כגון טאבלטים או טלפונים חכמים. האופציות המגוונות המאפיינות את התוכנה מחוללות מהפכה בכל מחזור החיים של המכונה או המערכת, משלב התכנון עד הפעלה, הטמעה ותחזוקה!

מוצרים מומלצים

SW-XSOFT-CODESYS-3-S תוכנה

Alternate Catalog No.SW-XSOFT-CODESYS-3-S
EL-Nummer (Norway)4560877

SW-GALILEO

Visualization software, GALILEO for all XV/XP switchgear, multi-user license, update from GALILEO V 8.1.2

ראה עוד Remote I/O

מערכת יחידות I/O מבוזרות

ראה עוד ווסתים VFD

ווסתי מהירות תוצרת EATON